קבלן בנייה קלה באילת.

 חברת בנייה אילת רואה כי בנייה קלה זה בניית עתיד.

 בשיתוף חברת מייטק ישראל המתמחה בתכנון ואספקת קונסטרוקציה למבנים מפלדה, אורבונד המספקת חומרי בנייה של בנייה קלה "אקווה פאנל"    תתכנן לך בית  מודרני בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר תחת בקרת איכות קפדני. 

יתרונות שיטת האקווה פאנל של אורבונד

יתרונות של מייטק

יתרון כלכלי (*)זמני בנייה קצרים יותר - עד 27% מהיר יותר עד לשלב גמר קירות בהשוואה לבנייה בבלוקים. המשמעות, הבניין יכול להיות מוכן מוקדם יותר להשכרה או למכירה. סגירה מהירה יותר של מעטפת הבניין מעניקה הגנה מפני מזג האוויר ומאפשרת להתחיל מוקדם יותר את שלבי גימור הפנים

הגדלה של עד 8% בשטח הפנימי השמיש, בהשוואה לבלוקים ולבטון לצורך השוואה, על מנת לקבל העברה תרמית כוללת U( ( של 0.20W/m2K , בונים קיר בלוקים בעובי כולל של 50 ס'מ כולל בידוד. כחלופה קיר אקווה פאנל בעובי כולל של 22 ס'מ כולל בידוד.

בנוסף, חלופת האקווה פאנל מבודדת אקוסטית ועומדת בדרישות מוגברות בפני רעידות אדמה  הנתונים מבוססים על מחקר השוואתי שבוצע בגרמניה.

 

שיעור הגידול השנתי בעולם בבניה למגורים עם שלד פלדה נמצא בהאצה מתמדת ועומד כיום על 50% לשנה למעשה הוא יותר ממכפיל את עצמו כל שנתיים, מייטק ישראל משווקת ומספקת קונסטרוקציה מפלדה לקירות נושאים ומיועדת לקבלנים אשר מעוניינים לבנות בית מבניה קלה תוספת בניה או הרחבה על המבנה הקיים, וכמו כן עזרה בהרכבה וליווי אישי לאורך כל הדרך תכנון מייטק ושלד המבנה עומדים בתקנים הישראלים והבין לאומיים, מבנה הבנוי מפלדה דקת דופן הוא למעשה מבנה מחומרים שאינם דליקים ולכן בניה זו מהווה את הפתרון האולטימטיבי כאשר יש דרישה למבנה לא דליק. ניתן להשיג אפילו עמידות באש של שעתיים, עם לוחות ציפוי סטנדרטיים. קירות מייטק בנויים מפלדה דקת דופן מפרופילי "C", מעורגלים בקר עובי הפרופילים נע בין 1.2 ל- 2.5 מ"מ. הציפוי החיצוני של המבנה הוא פונקציה של התכונות שמבקשים להקנות למבנה להלן תמצית של היתרונות של בניה עם שלד פלדה של מייטק: בניה מהירה מדוייקת ונקיה נחשב לבניה ירוקה עמידות מקסימלית ברעידת אדמה בידוד טרמי ואקוסטי גבוה, מתאים לתמ"א 38 אידיאלי לתוספות בניה על גגות של מבנים ישנים מתאים לכל סוגי החיפויים הקיימים.

בנייה קלה מודולרית.jpg